Teamwork Group s.r.o.

Lifesaver

Láhev LIFESAVER byla testována za použití více mikroorganismů než by mohlo být někdy nalezeno v přirozených vodních zdrojích. Tento těžší scénář doporučila EPA (Environmental Protection Agency -Agentura ochrany životního prostředí) a jejich směrnice byly použity při sestavování našich vlastních protokolů pro testování této mikrobiologické čističky vody. Stejně jako jsme používali upravenou vodu z kohoutku pro naše testy, používali jsme i vzorky odebrané z rybníka nebo potoka jako simulaci reálné situace jako podle EPA směrnic.

lifesaver bottle

Testování v naší laboratoři, jak bylo předvedeno v této zprávě, prokázalo výsledky, že láhev LIFESAVER' odstranila všechny baktérie a viry ze zdroje znečištěné vody a to ve vyšší míře než jsou zákonné požadavky a jako takové, vyhovují všem Britským, US a Evropským Pravidlům pro mikrobiologickou úpravu pitné vody.
London School of Hygiene & Tropical Medicíně (Londýnská škola hygieny a tropického lékařství).

Voda je váha!
Jedna z nejtěžších věcí pro nošení je voda. V horkém dni potřebujete i 10kg takovéto hmotnosti. Pokud ale nesete láhev LIFESAVER znamená to, že tato extra váha není dále nutná. Použitím láhve LIFESAVER můžete použít vodu z potoků, bazénů, zablácené louže nebo špinavé jámy a to bez použití chemikálií a energie.

Cestujete-li do zahraničí - chraňte vaši rodinu
Pitná voda v zahraničí je vždy riskantní. Nyní se však už nemusíte trápit. Jednoduše vezmete svou LIFESAVER láhev sebou. Naplníte ji přímo z kohoutku nebo jiných zdrojů vody a vy i vaše rodina jste chránění přede všemi vodou přenášenými nemocemi.

Připravenost pro stav nouze
"Moře vody je všude, ale ne vždy je vhodná k pití!" Ať už jsou to záplavy v Evropě, tajfuny v Asii, hurikány v Americe nebo znečištění v místním zásobování vodou, bezpečná sterilní pitná voda nemusí být dosažitelná. Pokud máte láhev LIFESAVER znamená to pro vás : už žádné starosti

Můžete si připravit až 6000 litrů bezpečné sterilní pitné vody. S láhví LIFESAVER získáváte vy a vaše rodina jistotu.

" Nejmenší baktérie jsou velké 200nm (200 nanometrů), nejmenší viry mají 25nm. Otvory v membránách LIFESAVER mají 15nm takže se nic nemůže dostat skrz."

Láhev LIFESAVER používá vysoce pokročilý ultra filtrační systém, původně vyvinutý pro průmyslové aplikace. Láhev LIFESAVER odstraňuje baktérie, viry, cysty, parazity, houby a všechny jiné mikrobiologické patogeny šířené vodou. A to bez použití chemikálií jako např. jód nebo chlór. To je významné také proto, že zabít patogeny chemikáliemi není vždy efektivní, protože pak jen pijete koktejl z vody, chemikálií a mrtvých patogenů.

Zároveň s vynálezem láhve LIFESAVER byla vynalezena také spolehlivá technologie. Zjednodušeně to znamená, že když skončí životnost výměnné filtrační kazety, není možně nadále pít z této láhve, což zamezí nebezpečí napít se znečištěné vody. Jakmile se kazeta vymění je láhev znova připravena k použití.

Láhev LIFESAVER byla navržená jako pomoc při ochraně lidských životů ohrožených znečištěnou vodou. Můžete ji používat když jdete kempovat, cestujete do zahraničí nebo kdekoli kde se nemůžete spolehnou na čistotu vody.

.Lifesawerpop2

les1les11les13les111

military2military3military15military9military168026 190907151358026 190907154288026 19090714422

Rychlý kontakt

Teamwork Group s.r.o.

Martinovská 3262/50
723 00 Ostrava - Martinov

Tel.: + 420 777 99 42 04