Teamwork Group s.r.o.

Pivo - minipivovary

Pivo

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a chmele pomocí pivovarských kvasinek

O přípravě sladu a piva lze říci, že je téměř ta stará, jako lidstvo samo.

O pivě a pivovarnictví je řada klínových zápisů. V textu zápisu z doby vlády Nebukadnesara (kolem r. 580 př. Kr.) je zmínka o babylonském pivovarském cechu. V Babylonii se chmel pěstoval již 6. století př. Kristem.

Nejstarší zmínka o vaření piva v Čechách je v "Zakládací listině Vyšehradské kapituly" (asi r. 1088). Pivo bývalo už tehdy obvyklou životní potřebou.

Za První republiky bylo v zemích českých na 10000 pivovarů.

2. světová válka výrobu piva omezila a teprve rokem 1948 se začala psát novodobá historie již Československého pivovarnictví.

V dnešní době opět počet pivovarů stoupá a to především v oblasti tzv. MINI nebo MIKRO pivovarů.

Naše společnost dodává kompletní minipivovary 200-7000 l v provedení nerez nebo měď. Můžeme dodat také samostatné varny, ležácké tanky, spilky, myčky a plničky na sudy KEG, výčepní zařízení-pípy, KEGy, kelímky vratné i jednorázové a také stanice CIP (50, 100 a 200l).

 

NOVINKA

Nově nabízíme zařízení pro čepování piva dnem kelímku. Výrazné zrychlení čepování piva. Ideální pro velké akce, kde je potřeba obsloužit velké množství klientů. Kelímky pro toto zařízení nabízíme také.

 

disp syst 1

 

IHNED k odběru nová CIP stanice 2x100l na vozíku - cena 89.900,-Kč bez DPH.CIP_100l.jpg

 

NOVINKA Nabízíme kompletní domácí mikropivovar s varnou 50l ! mcro_brewery.jpg

 

Spolupracujeme se sládkem, který je vyučený sladovník, studoval na Pivovarské škole v Praze (která byla založena v roce 1868) a vařil pivo, mimo jiné, v Plzeňském prazdroji. Nabízíme tak našim klientům ucelený balík profesionálních zkušeností a služeb.                                                                                                                                     Můžeme zajistit sládka-garanta pro Váš pivovar. 

Jako jedni z mála nabízíme také zařízení pro plnění piva do PET lahví přímo z pípy

Plnění piva do PET lahví přímo z výčepního zařízení - pípy

V dnešní době stále výrazněji stoupá prodej piva tzv. „přes ulici". To vytváří nové směry prodeje piva a nový trh. Pivo „s sebou" do džbánku má svou tradici, ale přináší řadu vedlejších problémů, jako např. to že než se džbánkem dojdete domů bude zvětralé. Naše zařízení umožňuje načepovat pivo do PET láhve pod tlakem a navíc velmi rychle. Po uzavření láhve si pivo zachovává své vlastnosti a doma si může zákazník vychutnat „čerstvé" pivo.

 

 

Rychlý kontakt

Teamwork Group s.r.o.

Martinovská 3262/50
723 00 Ostrava - Martinov

Tel.: + 420 777 99 42 04