Teamwork Group s.r.o.

Jerrycan

Už v dávno minulé druhé světové válce, byly jerrycans užívány pro přepravu vody. Systémy LIFESAVER způsobí revoluci v této 60 roku staré technologii.

jerrycanmain2

Zabudovaná slavná filtrační technologie LIFESAVER nyní umožní uživatelům získat více než 20,000 litrů čisté sterilní pitné vody bez pomoci chemikálií, LIFESAVER jerrycan dovolí uživateli zůstat venku pro delší dobu bez závislosti na balené vodě.

Design umožňuje přepravu ve všech vojenských, či záchranných vozech. LIFESAVER jerrycan významně sníží váhu vozidla protože voda může nyní být získávána z místních zdrojů. Méně nesené hmotnosti znamená více prostoru pro zvýšení ochrany, nebo jiné výstroje vozidla! LIFESAVER jerrycan je velmi všestranný produkt. Medici jej mohou používat to na čištění zranění i na čištění prádla. Polní kantýny jej mohou používat na jakékoli vaření a pro získávání pitné vody. Záchranáři jej mohou používat pro akutní dodávky pitné vody v postižených oblastech. Aplikace jsou nekonečné.

LIFESAVER jerrycan® 10,000 UF/ 20,000 UF
Už v dávno minulé druhé světové válce, byly jerrycans užívány pro přepravu vody. Systémy LIFESAVER způsobují revoluci v této 60 let staré technologii. Zabudovaná filtrační technologie LIFESAVER nyní umožní uživatelům získat více než 20,000 litrů čisté sterilní pitné vody bez pomoci chemikálií, LIFESAVER jerrycan dovolí uživateli zůstat venku pro delší dobu bez závislosti na balené vodě.

Voda je váha!
Dodávat i na krátké vzdálenosti zabírá čas a je to drahé. To vyžaduje dlouhé logistické řetězy udržovat zásoby. Tento problém se intenzivně projevuje během vojenských operací. Studie vypracovaná US ministerstvem obrany ukazuje že cena dodávané lahvové vody do Afghánistánu je $4.69 na galon. Voda dodávaná na bojiště je ještě dražší, nebezpečnější a časově náročnější, váže více pracovní síly a vystavuje vojáky zvýšeným úrovním rizika, jen kvůli dodávané vodě!

Pitná voda v pohybu
LIFESAVER jerrycan umožní hlídce
zůstat venku pro delší dobu bez závislosti na lahvové vodě. Tím dává řadu možností jak poskytovat bohatou nabídku sterilní pitné vody. Už žádné pití vody ' z bazénu'.

Montáž na vozidla
Design umožňuje přepravu ve všech vojenských vozech LIFESAVER jerrycan významně sníží váhu vozidla protože voda může nyní být získávána z místních zdrojů. Méně nesené hmotnosti znamená více prostoru pro zvýšení ochrany vozidla!

Zdravotnictví/ vaření a ostatní využití
LIFESAVER jerrycan je velmi všestranný produkt. Medici jej mohou používat to na čištění zranění i prádlo. Polní kantýny jej mohou používat to na jakékoli vaření a pro získávání pitné vody. Aplikace jsou nekonečné.

les16les18les110military5military10military11military17

Rychlý kontakt

Teamwork Group s.r.o.

Martinovská 3262/50
723 00 Ostrava - Martinov

Tel.: + 420 777 99 42 04